spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif

Podręcznik instalacji strona 1 z 10

Ilustracje i niektóre nazwy plików programów użyte w tym podręczniku są tylko typowe. Programy, które zamierzasz zainstalować, mogą zawierać różne ilustracje i nazwy plików. Opisane zasady będą jednak takie same.

Aby zainstalować programy i bazy danych Mistral, konieczne jest uruchomienie procedury instalacyjnej , która jest zawsze dostarczana z autentycznymi kopiami oprogramowania. Niemożliwe jest pomyślne zainstalowanie programów w jakikolwiek inny sposób. Wszelkie próby takiego postępowania omijają krytyczne procedury bezpieczeństwa i rejestracji i skutkują jedynie uszkodzonymi lub niekompletnymi instalacjami plików, których celowo uniemożliwiono działanie.

Instalacja z pobranego pliku exe
Pobrany system programu Mistral jest wydawany w jednym pliku # setup.exe i często zawiera wiele tysięcy pojedynczych plików programu, interaktywnych baz danych, stron pomocy, obrazów graficznych i innych niezbędnych plików, które składają się na cały system.

W zależności od tego, która wersja systemu operacyjnego Windows jest zainstalowana na twoim komputerze, na ekranie może pojawić się jeden z 5 lub 6 różnych formularzy z informacją o postępach pobierania.

Mistral nie ma kontroli nad projektowaniem tych formularzy, ponieważ są one funkcją systemu operacyjnego.

Niektóre formularze wymagają dokładnej analizy, aby zrozumieć, jak postępować. Zwłaszcza w najnowszej wersji systemu Windows 10, w której Microsoft postanowił umieścić pasek postępu w postaci bardzo małego tekstu w lewym dolnym rogu monitora. Folder „domyślny” dla plików pobranych z Internetu znajduje się w folderze Pobrane, który zwykle znajduje się w lewym górnym rogu Eksploratora Windows.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz to zrobić za pomocą tego linku zakup licencje dostępu do programu i pobierz natychmiast

Po zakończeniu pobierania pliku kliknij nazwę pobranego pliku, aby otworzyć poniższy formularz.
Kliknij Dalej w formularzu, aby automatycznie rozpocząć proces rozpakowywania i instalacji.

kliknij, aby aby przejść dalej Kliknij tutaj, aby przejść do następnej strony instrukcji instalacji.


Zobowiązanie Mistral:

Korzyści z komputeryzacji dla naszej branży - bez historycznie powiązanych problemów.