spacer_transparent.gif

spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif

Znajdź szybko odpowiedzi na swoje pytania na tej stronie

Mistral obsługuje ekspertów RAC w 140 krajach na całym świecie. Dom dla ponad 94% całej światowej populacji. Nic dziwnego, że Mistral codziennie otrzymuje setki e-maili i stara się grzecznie odpowiedzieć na każdą rozsądną i pełną szacunku wiadomość w ciągu kilku minut.

Normalne godziny pracy Mistral są następujące: - od poniedziałku do soboty od 8:00 do 18:00 CET/CEST oraz w niedzielę od 8:00 do 12:00 CET/CEST, 365 dni w roku. W tym czasie średni czas odpowiedzi dedykowanego zespołu odpowiedzi Mistral wynosi 20 minut. spacer_transparent.gif Proszę zanotować

Poza tymi godzinami powinieneś otrzymać odpowiedź w ciągu 15 godzin. Mistral znajduje się w strefie czasowej CET/CEST (środkowoeuropejskiej).
Aktualny czas lokalny Mistrala to

Faktem jest, że ponad połowa e-maili otrzymywanych przez Mistral zawiera pytania, które nie mają absolutnie nic wspólnego z produktami lub usługami Mistral. Nie tylko spam, który na szczęście niewiele do nas dociera ze względu na stosowane przez nas taktyki blokowania, ale także sensowne pytania, na które inni mogą lepiej odpowiedzieć. Na przykład firmy Microsoft lub producentów drukarek. Z pozostałych pytań prawie WSZYSTKIE odpowiedzi można szybko i łatwo znaleźć na tej stronie.

Aby było to jeszcze łatwiejsze, dostępna jest ta strona z linkiem.

spacer_transparent.gifPrzewiń w dół


bullet_holes_2.gif


Instalacja programu - 5 prostych chipów

spacer_transparent.gif

headbang_ani.gif

spacer_transparent.gif

Pamiętaj: jeśli wszystko inne zawiedzie, pomocne może być przeczytanie prostych instrukcji. Jesteś często zawsze rację!

spacer_transparent.gif

s_bullet1.gifZnajdź łącze do pobrania formularza zapytania.

s_bullet2.gifWypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij go.

s_bullet3.gifPobierz plik # Setup.exe jeszcze dzisiaj w dół !

s_bullet4.gifCZEKAĆ! Aby zakończyć sterowanie cyfrowe i ręczne.

s_bullet5.gifKliknij pobrany plik # Setup.exe, aby rozpocząć instalację.

spacer_transparent.gif

Nie ma alternatywnych podejść do podpunktów 1), 2) , 3) , 4) i 5) powyżej . Jest to również łatwiejsze niż to. Nie musisz być ekspertem komputerowym i nie musisz zatrudniać go do instalowania programów.

spacer_transparent.gif

podium_icon.gif Nie zapomnij ! Kody dostępu mogą być użyte tylko raz podczas instalacji. Nie jest wymagany klucz bezpieczeństwa, gdy każdy może rozpowszechniać kopie!

Wskazówki dotyczące instalacji programu

spacer_transparent.gif

ten_languages_trans_bg_ani.gif

spacer_transparent.gif

Powrót do góry