flag_dk.gif flag_de.gif flag_uk.gif flag_fr.gif flag_es.gif flag_it.gif flag_nl.gif flag_pl.gif flag_po.gif flag_se.gif


Założona w 1984 roku firma Mistral może poszczycić się opinią powszechnie uznawanego za „ogólnego” dostawcę oprogramowania dla branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Na rynku krajowym z oprogramowania Mistral korzysta ponad 85% brytyjskich firm wykonawczych branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, a programy zostały rozesłane do ponad 25 000 użytkowników w 140 krajach na całym świecie.

Dlaczego? Ponieważ systemy Mistral zwracają się same – często już przy pierwszym użyciu. Kontynuują oszczędzanie pieniędzy i pomagają zabezpieczać zamówienia klientów. Zwiększanie konkurencyjności, profesjonalizacja prezentacji sprzedażowych, spełnianie specyfikacji „Użytkownika końcowego”, eliminowanie kosztownych błędów, obniżanie kosztów personelu i spełnianie formalnych procedur zapewnienia jakości – to ciągłe opłacanie się.

Jak? Sprawdzone, „pułapkowane w błędy” programy firmy Mistral spełniają potrzeby zarówno nowicjuszy, jak i ekspertów w dziedzinie komputerów.

Co ważne, wielu znanych „użytkowników końcowych”, począwszy od największych sprzedawców detalicznych żywności, poprzez grupy hotelowe, a skończywszy na agencjach rządowych, nalega obecnie, aby ich dostawcy korzystali z oprogramowania Mistral do przygotowywania programów RAC. Rezultatem są znaczne oszczędności w instalacjach wyposażenia kapitałowego i oczywiście odpowiednie koszty eksploatacji. Czy to oznacza, że ​​w branży RAC stopniowo „pozbawia się kwalifikacji”? Wręcz przeciwnie, przy tak wielu dostawcach szkoleń RAC na całym świecie korzystających z oprogramowania Mistral jako pomocy dydaktycznej, oskarżenie o pozbawienie umiejętności jest w oczywisty sposób kompletnym mitem.

Jedyny „światowej klasy” twórca programów RAC, którego celem jest wyłącznie dostarczanie oprogramowania „niepartyzanckiego”, czyli oprogramowania niezależnego , dla branży, której służy. Zatwierdzony i wspierany przez większość wiodących na świecie producentów sprzętu chłodniczego i klimatyzacyjnego, Mistral zapewnia Ci kontrolę. Nie tanie, ale najlepsze rzadko jest . Dostajesz to, za co płacisz!

flag_10_ani.giften_l_ani.gif
Zaangażowanie Mistral:
Wniesienie korzyści z informatyzacji do naszej branży - bez problemów związanych z historią.