PROGRAMY DLA SPECJALISTÓW CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACYJNYCH FIRMY MISTRAL

Wszystkie programy Mistral zawierają w pełni kolorowe ilustrowane i interaktywne podręczniki pomocy. Dokładnie te same strony pomocy, które są dostarczane ze wszystkimi programami, mogą być wyświetlane on-line za pomocą poniższych linków

Gdy programy działają te strony są dostępne za pośrednictwem systemu dynamicznego i skoncentrowanego łączenia, naciskając klawisz F1 klawiatury. Standardowa konwencja systemu Windows dla wysokiej jakości oprogramowania komputerowego.

Celem Mistral zawsze było stworzenie programów, które są wystarczająco intuicyjne w obsłudze, tak aby ani strony pomocy, ani podręczniki nie były konieczne. Oczywiście jednak, gdy mamy do czynienia z tak rozległym i złożonym tematem jak chłodzenie mechaniczne, nie zawsze jest to możliwe. Ponadto, podręczniki zapewniają porady i wskazówki na temat niektórych funkcji i skrótów, które mogą zająć dużo czasu, aby znaleźć "przez przypadek" lub po prostu przez doświadczenie zdobyte przez korzystanie z programu.

Dla tych, którzy niedawno rozpoczynają karierę w chłodnictwie, dobrze przedstawione i wyraźnie indeksowane strony podręcznika są edukacją samą w sobie.

wybieraćread_more_arrow2.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif

Podręczniki wymienione powyżej mają takie same nazwy, jak programy, do których są przypisane.

© Wszystkie strony pomocy i obrazy programu Mistral Associates są chronione prawami autorskimi 1984-2022.
legal_icon.gif Chronione traktatami międzynarodowymi.


Inne przydatne rady

Zaangażowanie Mistral:

Skorzystaj z zalet komputeryzacji dla naszej branży - bez problemów historycznych.mistral handshake mistral handshake Jak pomocne były strony połączone tutaj?

Jeśli na przykład masz sugestię dotyczącą ulepszeń lub dodania nowej strony Pomocy, chcielibyśmy szczególnie usłyszeć Twój pomysł. Proszę powiedzieć nam tutaj.


Zaangażowanie Mistral:

Przynosząc korzyści z informatyzacji dla naszej branży - bez problemów związanych z historycznie.