spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif

mistral_logo_150x217
https://www.mistralassociates.com

Strony pomocy programu Mistral


Airwind, Cellwind i Coldwind „Styl sieci” Strony pomocy
Linewind i Pipewind „Styl sieci” Strony pomocy
Wybór sprzętu Mistral RAC „Styl sieci” Strony pomocy


Nie znasz programów?
Oto 7 wskazówek, jak odnieść sukces

1) Przeczytaj instrukcję! Warto poświęcić czas. Czytanie instrukcji nauczy Cię skrótów i "szybkiej ścieżki" tras poprzez programy, które byłoby mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek znaleźć przez przypadek. Kolorowe ilustrowane podręczniki programów można znaleźć zarówno jako pliki Microsoft Word #.doc, jak i jako podobne pliki Adobe Acrobat #.pdf w katalogu "Podręczniki" na płycie CD-ROM lub klikając poniższe linki.

2) Utknąłem!? Następnie po prostu naciśnij klawisz "Return" (Enter). Programy Mistral są wyjątkowe w tym, że są bardzo starannie napisane do "samodzielnego poruszania się". Innymi słowy, jeśli się zgubisz, niech program wypracuje dla Ciebie to, co powinieneś zrobić dalej.

3) Spójrz na "kartę sygnalizacji" w prawym dolnym rogu strony. Porady na temat tego, co się dzieje, można tam zobaczyć i często zawsze jest w porządku!.

f1f1f1.png 4) Pomoc jest dostępna oczywiście przez wysłanie wiadomości e-mail do programistów w help@mistralassociates.com ale zanim to zrobisz, pomyśl o zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy i naciśnij Klawisz F1 (klucz w lewym górnym rogu). Strony Pomocy są dynamicznie skoncentrowane. Oznacza to, że zazwyczaj zostanie znaleziona odpowiednia strona Pomocy dotycząca formularza, w który aktualnie pracujesz. Jeśli to nie pomoże Ci tak bardzo, jak można by się spodziewać, kliknij na "Pomoc" na górnym pasku menu i przejrzyj indeks tematów Pomocy.

5) Nie zapomnij. Programy zawsze obracają się wokół jednego formularza głównego (lub strony). Wkrótce okaże się, która jest główną formą, ponieważ jest to ta z największą liczącą przyciskami na nim i zwykle pojawia się bardzo wcześnie. Jest to również ten, który ma nazwę programu jako tytuł w lewym górnym rogu (np. Gdy jesteś w formularzu głównym, możesz zobaczyć zarówno wynik "suma biegania", jak i co zrobić dalej (poszukaj na przykład elementów z znakami ?. Te po prostu zidentyfikować jeszcze nie można odpowiedzieć na pytania. Kliknięcie przycisku znajdującego się najbliżej znaku zapytania zwykle otwiera mniejszy formularz z większą liczoną kwestią, menu wielokrotnego wyboru lub czasami wzajemnie wykluczającymi się "przyciskami radiowymi". Spełnij pytanie na małym formularzu, zamknij go i zawsze wracasz do znanego formularza głównego. Bardzo pocieszające i jeśli myślisz o tym przez chwilę, nie może być prostszy sposób radzenia sobie z często dość skomplikowaną tematyką.

6) Skorzystaj z tras "Szybki wybór", które widzisz, gdy "COLDWIND" po raz pierwszy uruchamia się. W przypadku mniejszych pomieszczeń są zaskakująco dokładne, z pewnością wystarczająco dokładne dla wszystkich praktycznych celów komercyjnych i są niezwykle szybkie. Te "Szybkie selekcje" dają wyniki, które są również całkowicie interaktywne. Możesz więc ponownie załadować je w dowolnym momencie i edytować je dalej, jeśli chcesz.

7) Ustawienia domyślne własnego programu, aby zaoszczędzić czas. Otwórz "Opcje" na górnym pasku menu. Będziesz zaskoczony tym, co możesz po prostu zrobić, aby dostosować i przyspieszyć program, aby spełnić twoje unikalne potrzeby. Na przykład można na przykład dopasować lokalizację programu do lokalizacji lub ustawienie preferowanych temperatur w projektowaniu pokoju.


mistral_survey_documents.pngFormularze ankiet projektowych dla 'Airwind' i 'Coldwind'