read_more_arrow2.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif spacer_transparent.gif

hacker_annoyance.gif hacker_annoyance.gif
WSPÓŁPRACOWNICY MISTRAL ŚCIŚLE UTRZYMUJĄ POLITYKĘ ZERO TOLERANCJI NA NADUŻYCIE.

Mistral Associates, założona w 1984 roku, utrzymuje najwyższe możliwe standardy w zakresie rozwoju i utrzymania swoich produktów oprogramowania systemów eksperckich.

Od rygorystycznych, dokładnych badań, poprzez opracowywanie oprogramowania na wysokim poziomie przez profesjonalnych programistów i inżynierów RAC Honors, po najnowsze i stale rozwijające się skomputeryzowane technologie informatyczne, po przeszkoloną i dedykowaną sprzedaż, z pierwszorzędną instalacją przed i po instalacji, 365 dni w roku dla klienta Pomoc.

Produkty Mistral Associates nie należą do najtańszych na rynku. Jednak w przypadku instalacji na całym świecie przewyższających instalacje każdego innego twórcy tego gatunku oprogramowania, nawet gdy wszystkie inne są dodawane razem, także gatunek, który stworzyła sama firma Mistral Associates, wtedy niepodważalne dowody mówią same za siebie. Programy Mistrala zwracają się same . Raz za razem. Całkowita niezawodność. Sprawdzony rekord dokładności. Zadziwiająca prędkość. Prostota użytkowania bez żargonu.

Jak każda profesjonalnie prowadzona organizacja, Mistral prowadzi skrupulatną dokumentację, rygorystyczne procedury kontroli jakości, politykę zgodności z prawem oraz pełne poszanowanie patentów i praw autorskich do własności osób trzecich.

Z tych powodów i z szacunku dla dziesiątek tysięcy lojalnych klientów Mistral, z których wielu wspiera Mistral od jego powstania ponad 38 lat temu, wraz z obowiązkiem opieki nad naszym oddanym i lojalnym personelem, Mistral nie będzie tolerował plagiatu (kradzieży). jej własności intelektualnej), piractwo (nielegalny dostęp do produktów Mistral z naruszeniem przepisów brytyjskiej ustawy Computer Misuse Act 1990 i wszystkich podobnych przepisów międzynarodowych.) oraz niegrzeczność lub obraźliwe zachowanie wobec personelu Mistral, w tym wymijające lub wprowadzające w błąd wypełnianie on-line formularze. Zachowanie, które będzie skutkować dożywotnią blokadą, wraz z nieusuwalnym kodem blokującym zastosowanym do adresów IP osoby nadużywającej jako minimalna kara, bez uprzedzenia i przeprosin. Nie będzie nawiązywana dalsza komunikacja ze sprawcami.

Zaangażowanie Mistral:
Przeniesienie korzyści z komputeryzacji do naszej branży - bez problemów historycznych.